Anasayfa / Genel / Kütahya Yurt Apart

Kütahya Yurt Apart

Kütahya Yurt Apart

Türkiye’de kendi memleketi dışında eğitim gören öğrencilerin en başta gelen problemi barınmadır.

Her ilde olduğu gibi Kütahya‘da da barınma problemi mevcut. KYK yurtlarının şartları ve erkek öğrenci yurdunun kampüse 50-55 dk mesafede oluşundan dolayı ilk yılınızda özel yurt ve apartları tavsiye ederim.

Kütahya’da bulunan yurtların özellikleri genelde aynı orantıdadır. Burada size önerim yurt yetkililerinin kafanıza uygun olması, anlaşabilmeniz ve girişteki konuşulanların yıl içerisinde gerçekleşmesi.

  • Sınırsız internetin kaç kişi tarafından kullanılıp dolaylı yoldan zorunlu olarak hız sınırına dayatıldığınızı iyi araştırmanızı öneririm.
  • Kullanım kotalarını, araştırırken Kütahya’nın buz kesen soğuklarını göz önünde bulundurmayı ihmal etmeyin. Aksi durumda kira ücreti kadar faturalarla karşılaşabilirsiniz.
  • Giriş çıkış saatleri, hepimizin kaçındığı ana sebeplerden biridir. Zira, hiçbir öğrenci arkadaşlarıyla ders çalışırken sırf saat sınırından dolayı yurda zorunlu dönüş yapmak istemez. Takdir edersiniz ki derslerimiz herşeyin önündedir.

Benimde Kütahya’daki ilk yılımda kalmış olduğum apartın yetkilileri Ercem (https://www.facebook.com/ercemg) abinin işletmiş olduğu Ütopia Kütahya Erkek Apart’ını tavsiye ederim.

İnternet adresleri : http://www.kutahyayurtapart.com

ütopia kütahya yurt apart

Önerilen

Medium Nedir? Konu Geliştirme Sistemi

Medium yenilikçi bir sosyal medya platformu olarak karşımıza çıkıyor. Diğer sosyal medya birimleri olan Facebook, ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yandex.Metrica