Anasayfa / Java / Java Yaz Okulu

Java Yaz Okulu

OBSS ve Oracle Java alanındaki bilgi ve birikimini “OBSS&Oracle Java Yaz Okulu” ile genç bilgisayar mühendisi adaylarına aktarıyor. Mezun olmadan önce gerçek, profesyonel ve kapsamlı deneyimler kazandırıyor.  Sınırlı sayıda kontenjanı bulunan “OBSS&Oracle Java Yaz Okulu”, 01 Temmuz ve 23 Ağustos tarihleri arasında İstanbul ve Ankara’da düzenleniyor.

Java
Java

Aşağıdaki açıklamanın resmi adresi http://obss.com.tr/work/obss-yaz-staj-programi-essiz-bir-gelisim-firsati-sunuyor/

“Java alanında uzmanlığı ve deneyimi ile öne çıkan OBSS, her yıl düzenlediği staj programı ile bilgisayar mühendisliği bölümlerinin en parlak öğrencilerini istihdam ediyor…”

Öğrenciler için kampüs hayatından gerçek çalışma hayatına geçişin ne kadar zorlu bir süreç olduğunu biliyoruz. Bu sebeple OBSS Yaz Staj Programını, öğrenciler için okulda öğrendikleri bilgileri uygulayabilecekleri, profesyonel dünyayı tecrübe edebilecekleri ve daha iş hayatına başlamadan kariyer hedeflerine ulaşmaları için güçlü bir temel sağlayacabilecekleri bir ortam hazırlamak amacıyla oluşturduk.
2012 OBSS Yaz Staj Program’ımıza 500’den fazla başvuru almamıza rağmen sadece 10 üniversiteden 10 öğrenciyi programımıza dahil edebildik. Bu programın sonunda bir stajyerimiz kendi kariyeri için eşsiz bir gelişim fırsatı elde etmesinin ve profesyonel iş hayatını birebir yaşamasının yanısıra yöneticilerimizle beraber San Francisco’daki Java One Konferans’ına katılma şansını elde etti.
2013’te Yaz Staj Programımızın katılımcı sayısını arttırmayı planlıyoruz. Yaz Staj Programı başvurularını Ocak ve Mart ayları arasında alacağız. Başvuralar için son tarih 31 Mart 2013 olacak.

Java Yaz Okulu’na katılım ücretsiz

Java Yaz Okulu’na, Bilgisayar Mühendisliği yeni mezun ya da son sınıf öğrencileri ücretsiz olarak katılabiliyor. Başvurular 15 Nisan 2013 tarihine kadar online olarak www.obss.com.tr/yazokulu adresinden yapılıyor.

Önerilen

Oop Nesne yönelimli programlama

Türkçesi Nesne yönelimli programlama (NYP), İngilizcesi Object Oriented Programming Özetle bir bilgisayar programlama yaklaşımıdır. Günümüzde pekçok ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yandex.Metrica